Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wyszukiwarka




Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCAD



O bankuO nas
BankModeli3D jako idea narodził się podczas wielu rozmów pracowników i właścicieli firmy CAD Projekt K&A z ponad setką projektantów i architektów wnętrz, z którymi firma współpracowała przy wielu okazjach podczas swojej blisko dwudziestoletniej działalności.

Za pomysłem i realizacją serwisu www.bankmodeli3d.pl stoi firma CAD Projekt K&A, która zapewnia temu nietypowemu, internetowemu przedsięwzięciu miejsce na serwerze, łącza o stosownej przepustowości, obsługę administracyjną i prawną, a także odpowiedzialna jest za popularyzowanie serwisu wśród architektów i projektantów.

Do zadań firmy CAD Projekt K&A należy sfinansowanie projektu graficznego i opłata za oprogramowanie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu, czuwanie nad jego sprawnym działaniem, weryfikacja nadsyłanych prac i pośrednictwo w udostępnianiu plików, a także opłacanie serwera, łącz i pracowników niezbędnych do właściwego funkcjonowania serwisu.

Bankmodeli3d.pl to platforma dla wszystkich architektów i projektantów wnętrz. Służy użytkownikom do sprzedaży wykonanych przez nich obiektów 3D i zakupów takich obiektów, wystawionych do sprzedaży przez innych użytkowników.Korzystanie z serwisu, czyli rejestracja, zamieszczanie modeli do sprzedaży i dostęp do podglądu modeli zamieszczanych do sprzedaży przez innych użytkowników są bezpłatne.

Korzystanie z serwisu, czyli rejestracja, zamieszczanie modeli do sprzedaży i dostęp do podglądu modeli zamieszczanych do sprzedaży przez innych użytkowników są bezpłatne.