Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADNa początku grudnia 2009 roku pod nazwą BankModeli3D ruszył serwis wymiany plików – modeli przestrzennych (3D) i tekstur. Pomyślany został jako platforma dla wszystkich architektów i projektantów. Służy swoim użytkownikom jako bank modeli, które można zastosować w wykonywanych projektach i aranżacjach wnętrz.

Korzystanie z BankuModeli3D, czyli rejestracja w bazie danych, zamieszczanie własnych modeli do sprzedaży i dostęp do podglądu modeli zamieszczanych do sprzedaży przez innych użytkowników są bezpłatne.

Liczymy, że w niedługim czasie powstanie największa polska baza dla projektantów i architektów. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Kontakt dla mediów: marketing@bankmodeli3d.pl.