Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADAby odpowiednio przygotować model do wstawienia należy zwrócić uwagę na kilka podstawowych elementów.1. Dokonujemy renderingu obiektu i sprawdzamy poprzez obracanie, czy wszystkie powierzchnie są wypełnione.


2. Na koniec sprawdzamy zgodność obiektu z rysunkiem poglądowym. Sugerujemy, aby rysunek miał format kwadratowy o wymiary 500 na 500 pikseli; dzięki temu wypełnia w całości okienko podglądu przeznaczone dla niego.
           5.Przy opisie zwracamy uwagę na nazwę i słowa kluczowe, które ułatwią poszukiwanie modelu w bazie. W rubryce producent wpisujemy nazwę producenta rysowanego modelu najlepiej drukowanymi literami np. VOX, BLACK RED WITHE

3.  PUNKT WSTAWIENIA (0,0,0):

Zawsze w dolnym, lewym , tylnym narożniku rysunku (meble: komody, szafy, szafki, stoły, łóżka). Na przykład jeśli jest to szafa na nóżkach to punkt wstawienia musi być w lewym dolnym tylnym narożniku, ale tak, żeby szafa wstawiała się na podłodze i żeby nóżki były widoczne.
Istnieją jednak wyjątki od tej zasady - stoliki okrągłe mają punkt wstawienia na środku elementu na dole. Wyjątkami są także zlewy, baterie, sprzęt AGD (mikrofalówki, kuchenki itp.)

Przykłady:

Uwaga!

Dla wariantów prawych – prawy dolny narożnik.

Dla wariantów lewych – lewy dolny narożnik.


Przykłady: