Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADAby odpowiednio przygotować model do wstawienia należy usunąć z niego wszelkie niepotrzebne elementy, takie jak ukryte linie, polilinie, itp.

Po otwarciu rysunku zaznaczamy cały obiekt używając skrótu CTRL+A. Klikając prawym klawiszem myszy na obiekcie wybieramy zakładkę WŁAŚCIWOŚCI (PROPERTIES). Jeśli oprócz zakładki 3D Face pojawi się jeszcze inna zakładka, np. Line, Spline, należy postępować według poniższej instrukcji.

Po zamknięciu okna PROPERTIES należy wpisać z klawiatury polecenie ERASE i potwierdzić klawiszem Enter; wtedy na ekranie (na pasku poleceń Command Bar) wyświetli się polecenie „Select Entities to delete”, należy zatem wpisać z klawiatury polecenie PRO i ponownie potwierdzić klawiszem Enter.

Wtedy na pasku poleceń pokaże się komunikat „ Select by properties”, należy wpisać z klawiatury TY + Enter, a gdy na ekranie wyświetli się polecenie „ Entity type (s) to select”, wpisujemy LINE (lub POLYLINE) i Enter. Program sam pokaże wtedy, jaką ilość niepotrzebnych linii usunął. Na zakończenie potwierdzamy wykonanie operacji klawiszem Enter.

Jeśli po zaznaczeniu całego obiektu przez CTRL+A i wybraniu właściwości jest tylko jedna zakładka „3D Face”, wtedy obiekt jest prawidłowy i nie posiada niepotrzebnych linii, polilinii oraz innych elementów.