Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADZapraszamy do skorzystania z "Giełdy modeli", nowej usługi w naszym Serwisie.

Ofertę naszą kierujemy do biur projektów, które mogą "zamawiać" u naszych zarejestrowanych użytkowników wykonanie konkretnych, potrzebnych im modeli przestrzennych.

Skorzystać z naszej "Giełdy" może każdy zarejestrowany użytkownik. Wystarczy w Panelu klienta wybrać opcję Dodaj zlecenie, wypełnić prosty formularz, podać niezbędne do podjęcia zlecenia szczegóły i poczekać na jego zrealizowanie.

Kiedy zlecenie zostanie zrealizowane, użytkownik wystawiający je otrzyma automatyczne powiadomienie mailem, wraz z podanym adresem strony, na której będzie mógł dokonać zakupu zamówionego modelu.

Aby spytać o szczegóły napisz bok@bankmodeli3d.pl albo od razu zarejestruj się i skorzystaj z możliwości zamawiania modeli!