Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

New design

Biurko oraz krzesło rewolucyjny design.Wszystkie moje nowe modele są starannie dopracowane oraz zawierają: Obraz podglądowy, pliki modelu *. MAX, *. 3DS, *. DWG oraz użyte tekstury. Zapraszam do pobrania darmowego modelu przykładowego , TUTAJ, oraz do sprawdzenia pozostałych moich modeli

new design (#1655)

Model: bryłowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 2.38 MB

Autor: ponciusz

Słowa kluczowe:
new, design, krzesło, biurko, blat, biurowe, komplet, rewolucyjny, ponciusz, kamil, albrycht,

Kategoria:
meble biurowe / inne

Średnia ocena: 0.00 (2 oceny)Inne tego autora

(#1661)
(#1463)
(#1650)
(#1461)
(#1651)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.