Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Zestaw 35 tekstur powtarzalnych filcu.
Różne kolory, dobra rozdzielczość, idealna powtarzalność.
Tekstury przedstawiają wycinek 4x4 cm materiału.
Paczka zawiera 35 sztuk tekstur w kolorystyce jak na podglądzie.

Filc - zestaw 35 tekstur POWTARZALNYCH (4x4 cm) (#2406)

Model:

Format:

Wymiary: 472x472

Rozmiar pliku: 3.96 MB

Autor: jakub

Słowa kluczowe:
tekstury, filc, materiał, faktura, fabric, felt, powtarzalna, powtarzalne,

Kategoria:
mebleInne tego autora

(#2900)
(#2145)
(#2396)
(#2681)
(#2163)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.