Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Materiał RHEINZINK zarówno w wersji gołowalcowanej jak i patynowanej jest materiałem trwałym i niczym nie powlekanym. Ponieważ jest to naturalny materiał, to dokładne określenie koloru wg RAL, CMYK lub RGB jest niemożliwe – podobnie jak w przypadku innych naturalnych materiałów (drewna, piaskowca, klinkieru, dachówki itd.)

W celu określenia wyglądu dachu czy elewacji w wizualizacjach zamieściliśmy dla Państwa do pobrania kilka podstawowych tekstur pomocnych podczas projektowania. W pozostałych sytuacjach, np. kiedy wykorzystanie tekstur jest niemożliwe lub utrudnione, prosimy kierować się dla blachy „RHEINZINK tytan-cynk patynapro grafit” – kolorystyka zbliżona do RAL 7009.

Tekstura „RHEINZINK tytan-cynk patynapro grafit” (#2702)

Model:

Format:

Wymiary: 2167x731

Rozmiar pliku: 261.3 KB

Autor: rheinzink

Słowa kluczowe:
tekstura, powierzchnia, blacha, tytan-cynk, rheinzink, patyna, patynowana, cynk, metal,

Kategoria:
architekturaInne tego autora

(#1903)
(#1906)
(#1907)
(#1915)
(#1910)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.