Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Szklanka Kawa Popielniczka Papieros

Formaty: max, 3ds, obj, dwg, fbx.

siatka

Szklanka Kawa Popielniczka Papieros (#3318)

Model:

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.15 MB

Autor: tomek22krk

Słowa kluczowe:
szklanka, kawa, dekoracja, popielniczka, papieros, pet, niedopałek, max, dokładny, dekoracja, model, pianka,

Kategoria:
elementy dekoracyjne i artykuły użytkowe / inneInne tego autora

(#2537)
(#2447)
(#2559)
(#3261)
(#3270)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.