Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

model w 4-rech różnych formatach. Pozdrawiam.

Formaty:
max, 3ds, obj, dwg.
Zlew Blanco FAVOS MINI (alumetalik) + Kran Blanco
__________________________________
Identycznie odwzorowany model pod względem geometrii.
formaty: max 3ds, obj, dwg


Zlew Blanco FAVOS MINI (alumetalik) + Kran Blanco (#3319)

Model: powierzchniowy

Format:

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 2.53 MB

Autor: tomek22krk

Słowa kluczowe:
Zlew, Blanco, FAVOS, MINI, alumetalik, Kran, Blanco, Identycznie, odwzorowany, model, pod, względem, geometrii, idealne, wymiary, polecany, szczegółowy, tekstury, mental, ray.,

Kategoria:
armatura i ceramika / zlewozmywakiInne tego autora

(#2711)
(#2603)
(#3308)
(#3270)
(#2465)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.