Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Krzesło FAUX
Bardzo się staram, by modele były zarówno dokładne jak i oszczędne w poly. Moje prace są odwzorowaniem rzeczywistych modeli. Nie ma błędów ale, w razie czego... zawsze zapisuję modele w 4-rech różnych formatach. Pozdrawiam.

Formaty:
max, 3ds, obj, dwg.

Krzesło FAUX 01 (#3322)

Model: powierzchniowy

Format: 3ds

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 543.23 KB

Autor: tomek22krk

Słowa kluczowe:
krzesło, low, poly, hd, jakość, na, wymiar, Tomasz, Wasilewski, model, odwzorowany, mental, ray, tani, model, 3d, max, obj, dwg, 3ds.,

Kategoria:
meble / krzesłoInne tego autora

(#1430)
(#1432)
(#2564)
(#2404)
(#2447)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.