Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X
Podjęliśmy decyzję o zamknięciu serwisu www.bankmodeli3d.pl. Bezpłatne modele 3d w dobrej jakości są coraz bardziej powszechne i ogólnodostępne, zniknęła więc potrzeba giełdy zleceń.

Prosimy wszystkich użytkowników o zgłoszenie się na admin@bankmodeli3d.pl w celu uregulowania zaległych płatności zgodnie z Regulaminem serwisu.
Czekamy na Wasze zgłoszenie do DO KOŃCA WRZEŚNIA, po 30.09.2018 r. uregulowanie jakichkolwiek tematów związanych z bankiem modeli 3d będzie niemożliwe. Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego serwisu, zarówno rysownikom jak i poszukiwaczom modeli 3d! :)

Architektów i projektantów wnętrz, zainteresowanych konkretnymi modelami 3d w najlepszej jakości, gwarantowanej przez rysowników i grafików firmy CAD Projekt K&A, zapraszamy na naszą stronę internetową --> www.cadprojekt.com.pl/bank-modeli-3d/ z darmowymi modelami 3d do wyposażenia wnętrz.
Wyszukiwarka
Schowek
Twoje kredyty:  0,00 zł
wpłacone: zł
zarobione: zł
Liczba produktów:  0
Wartość:  0,00 zł
3DCADOpis

Stolik kawowy 218
Pobierając model otrzymasz wszystko, co przedstawiłem w obrazku podglądowym. Dodatkowo...zapisuję model w wielu formatach!
formaty: MAX, 3DS, DWG, FBX, OBJ (spakowane)
w razie problemów proszę o kontakt 518737035

Stolik kawowy (#3323)

Model: bryłowy

Format: dwg

Wymiary:

Ilość powierzchni:

Rozmiar pliku: 1.33 MB

Autor: tomek22krk

Słowa kluczowe:
stolik, kawowy, 3d, dodatki, dodatkowe, wyposażenie, szklanka, szklanki, łyżka, łyżki, spodek, spodki, zwykły, wymiarowy, low, poly, mental, ray, dobry, model, Tomasz, Wasilewski,

Kategoria:
meble / stolikInne tego autora

(#2465)
(#2603)
(#3261)
(#2564)
(#1430)

Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.